معرفی انواع جاروبرقی و خدمات ایده آل سرویس

معرفی انواع جاروبرقی و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید.

ایده آل سرویس و معرفی انواع جاروبرقی:

جاروبرقی در عین کوچک بودن یکی از مهم‌ترین وسائل خانگی محسوب می‌گردد. به همین دلیل شایسته است در خرید آن دقت زیادی صورت پذیرد.
جاروبرقی‌های موجود در بازار به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند:
۱ - جاروبرقی‌های کیسه دار
۲- جاروبرقی‌های بدون کیسه

جاروبرقی های کیسه‌دار
این دسته از جاروبرقی‌ها بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند و طی سالیان گذشته کم دردسرترین نوع جاروها را شامل شده‌اند
این گروه نیز خود شامل دو دسته‌اند:
الف) جاروهای کیسه دائم
ب) جاروهای کیسه یک بار مصرف

الف) بیشتر جاروبرقی‌های کیسه‌دار بازار را این دسته به خود اختصاص می‌دهند. البته اکنون کیسه‌های یک بار مصرفی در بازار موجود است که با بیشتر جاروبرقی‌ها سازگاری دارد.
نکته مهم:
در انتخاب این دسته از جاروبرقی‌ها همیشه دقت فرمایید که سعی شود از برندهای معتبر خریداری نمایید و حتی‌الامکان محصولات اصلی خریداری نمایید.
ب) جاروهای با کیسه یک بار مصرف
بیشترین برندهای آلمانی موجود در بازار مانند بوش، زیمنس و آاگ، محصولات خود را با کیسه های یکبار مصرف ارائه می‌نمایند که البته از لحاظ تعویض کیسه پس از زمان پرشدن کیسه به نسبت جاروهای کیسه دائم راحت‌تر می‌باشند. تنها نقطه ضعف این جاروها زمانی است که شما کیسه های فابریک آن‌ها را پیدا ننمایید و از کیسه های فرعی استفاده نمایید در این صورت اگر جنس پاکت مصرفی خیلی خوب نباشد خاک به داخل موتور جاروبرقی نفوذ می‌کند و باعث آسیب جدی به موتور دستگاه می‌شود.

۲- جاروهای بدون کیسه یاbagless
برخلاف تصور عامه که تصور می‌نمایند جاروهای بدون کیسه جدیدتر از جاروهای کیسه دار هستند باید به عرض برسانیم زمانی که حدود ۶۰ سال پیش جاروبرقی به شکل امروزی اختراع شد، جاروبرقی‌ها همه بدون کیسه بودند.
بعدها به دلیل کاهش شدی قدرت مکش جارو پس از چندبار استفاده و نیاز به تخلیه زباله‌ها در زمان‌های کوتاه مخترعان جاروهای کیسه‌دار را ابداع کردند و مزیت بزرگ این جاروها این بود که از ابتدا تا زمان پرشدن کیسه مکش یکنواختی را تجربه خواهید کرد و نیازی به تخلیه زود به زود جارو نمی‌باشد.

 

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید.